Rezultati natječaja za 2016.

Dobitnici nagrada araFERICA 2016. godine, za radove prijavljene na godišnji natječaj za najbolje likovne i literarne radove djece osnovnih i srednjih škola na zadanu temu, su:

 

Literarni radovi

 

1.-4. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Čudovište ispod kreveta

  1. nagrada: Tea Andričić, 3.r., O.Š. Dragutina Domjanića, Sv. Ivan Zelina
  2. nagrada: Crisstiano Matić, 2.r., O.Š. Grabrik, Karlovac
  3. nagrada: Zoja Šestak, 1.r., O.Š. Petar Zrinski, Čakovec
  • Nagrada za posebno ostvarenje: Dragana Jakovljević, 2.r., O.Š. Vojnić, Vojnić

Moj ljubimac dinosaur

  1. nagrada: Ema Živoder, 1.r., O.Š. Dragutina Domjanića, Sv. Ivan Zelina
  2. nagrada: Luka Sironić, 4.r., O.Š. Vladimira Nazora Pazin, Trviž
  3. nagrada: Petra Požgaj, 2.r., O.Š. Gola, Gola

 

5.-8. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Selo bez gravitacije

  1. nagrada: Petar Vođinac, 7.r., OŠ Josip Kozarac, Slavonski Šamac
  2. nagrada: Marija Ricov, 7.r., OŠ Gustava Krkleca, Zagreb
  3. nagrada: Una Isajbegović, 7.r., OŠ Gustava Krkleca, Zagreb

Sirene banditi

  1. nagrada: Luka Štefanuti, 6.r., OŠ Vladimira Nazora Pazin, Trviž
  2. nagrada: Gloria Glavić, 8.r., O.Š. Drago Gervais, Jurdani
  3. nagrada: Ema Lonjak, 5.r., O.Š. Franje Serta Bednja – Područna škola Josipa Jedvaja Vrbno, Bednja

 

SREDNJA ŠKOLA

Asteroidni zatvor

  1. nagrada: Ana Marija Lončar, 4.r., IV. gimnazija Zagreb
  2. nagrada: Jelena Ban, 1.r., S.Š. Zlatar, Zlatar
  3. nagrada: Dominik Mikulčić, 4.r., V. gimnazija, Zagreb

Molimo, ne hranite vodorige

  1. nagrada: Patricija Kefelja, 4.r., I. gimnazija Varaždin, Varaždin
  2. nagrada: Hana Perinić, 2.r., Gimnazija Lucijana Vranjanina, Zagreb
  3. nagrada: Gabrijela Rogan, 2.r., S.Š. Zlatar, Zlatar

Likovni radovi

 

1.-4. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Čudovište ispod kreveta

  1. nagrada: učenici 2.a razreda, OŠ Fran Galović, Zagreb
  2. nagrada: Nikola Razumić, 4. razred, OŠ Slava Raškaj, Ozalj
  3. nagrada: Hana Guska, 2.razred, OŠ Centar Rijeka

Pogled iz mog svemirskog broda

  1. nagrada: Nina Radović, 3.b, OŠ Pehlin, Rijeka
  2. nagrada: Dora Blažunaj, 4.b, OŠ Ivana Perkovca, Šenkovec
  3. nagrada: Matija Jančić, 2. razred, OŠ Slava Raškaj, Ozalj

 

5.-8. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Nebo posljednjeg dana

  1. nagrada: Iva Škorić, 8.a, OŠ August Cesarec, Ivankovo
  2. nagrada: Iva Barić, 6.a, OŠ August Cesarec, Ivankovo
  3. nagrada: Leonardo Hren, 8 razred, OŠ Bedekovčina, Bedekovčina

Plutajući grad

  1. nagrada: Ana Pavlović, 8.razred, O.Š. August Cesarec, Ivankovo
  2. nagrada: Martin Viher, 7.d, OŠ Ljudevita Modeca, Križevci
  3. nagrada: Erika Bračun, 6. razred, OŠ Lauder-Hugo Kon, Zagreb

 

SREDNJA ŠKOLA

Nulti planet

  1. nagrada: Gabrijel Krušelj, 3.razred, Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok
  2. nagrada: Ivor Tamarut, 3.a, Škola za primjenjenu umjetnost u Rijeci, Rijeka
  3. nagrada: Helena Tučkar Peh, 2.razred, Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok

Unutarnje čudovište

  1. nagrada: Antonio Filipović, 3.a, Škola za primjenjenu umjetnost u Rijeci, Rijeka
  2. nagrada: Sarah Kapitanić, 3.a, Škola za primjenjenu umjetnost u Rijeci, Rijeka
  3. nagrada: Lea Labrović, 4.razred, Škola za primjenjenu umjetnost u Rijeci, Rijeka

 

Čestitamo svim dobitnicima!

Nagrade će biti uručene na SFeraKonu, na svečanoj skupštini u subotu, 14. svibnja 2016. u 20 sati.

Oni koji nisu u mogućnosti prisustvovati dodjeli nagrada, primit će ih poštom na adresu škole nakon završene konvencije.

Najbolji likovni radovi bit će izloženi na SFeraKonu, a najbolji literarni radovi objavljeni u posebnom izdanju SFerinog glasila Parsek. Upute za preuzimanje nagrada, pročitajte ovdje.