Pobjednici natječaja SFerica 2020. godine

LIKOVNI RADOVI

1.-4. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Patuljkograd u opasnosti

1. nagrada: Lana Pavić – 1. r., OŠ Podmurvice, Rijeka
2. nagrada: Roman Miličević – 2. r., OŠ Podmurvice, Rijeka
2. nagrada: Martin Budna – 2. r., OŠ braće Radić, Koprivnica
3. nagrada: Nora Miculinić – 2. r., OŠ Jelenje Dražice, Dražice
3. nagrada: Iva Grgurić – 1.r., OŠ Podmurvice, Rijeka

Svemirski maskenbal

1. nagrada: Erika Klečak Vilner – 4. r., OŠ Jurja Šižgorića, Šibenik
2. nagrada: Erin Strah – 4. r., OŠ braće Radić, Koprivnica
2. nagrada: Pave Hrabrov – 4. r., OŠ Antun Mihanović, Slavonski Brod
3. nagrada: Jan Kropek – 2. r., OŠ braće Radić, Koprivnica
3. nagrada: Jona Pišonić – 4. r., OŠ Vijenac, Osijek

 

5.-8. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Put u središte svemira

1. nagrada: Ana Stepić – 8. r., OŠ Sibinjskih žrtva, Sibinj
2. nagrada: Mikela Biorac – 8. r., OŠ Mate Lovraka, Zagreb
2. nagrada: Ivona Vlajić – 8. r., OŠ Žitnjak, Zagreb
3. nagrada: Tea Mekić – 5. r., OŠ Malešnica, Zagreb
3. nagrada: Tamara Prhić – 7. r., OŠ Julija Benešića, Ilok

Radioaktivna šuma

1. nagrada: Ana Stepić – 8. r., OŠ Sibinjskih žrtva, Sibinj
2. nagrada: Korana Drakulić – 7. r., I. osnovna škola Čakovec, Čakovec

 

SREDNJA ŠKOLA

Uslijed premalog broja pristiglih radova, u kategoriji srednjih škola nije nagrađen niti jedan likovni rad.

Biomehanička metamorfoza

Pohvala za posebno ostvarenje: Gea Kosović – 3.r. Salezijanska klasična gimnazija s pravom javnosti, Rijeka

 

LITERARNI RADOVI

1.-4. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Udomili smo robota

1. nagrada: Una Bebek – 4. r., OŠ braće Radić, Koprivnica
2. nagrada: Gita Radiković – 2. r., OŠ Petar Zrinski Šenkovec
3. nagrada: Leon Kuzma – 2. r., OŠ Gornji Mihaljevec, Macinec

Vremeplovni taksi

1. nagrada: Gabriela Šupica – 2. r., OŠ – SE San Nicol?, Rijeka
2. nagrada: Ivano Fabijan – 1. r., III. osnovna škola Bjelovar, Bjelovar
3. nagrada: Marija Begović – 4. r., OŠ Župa Dubrovačka, Mlini

 

5.-8. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Pjesma zvjezdanih kitova

1. nagrada: Nika Rožmarić – 8. r., OŠ Čavle, Čavle
2. nagrada: Marijana Tucak – 5. r., OŠ Dobri, Split
3. nagrada: Mia Matoš – 7. r., OŠ Milan Brozović, Kastav

Lovac na bjesove

1. nagrada: Ivona Herout – 8. r., OŠ Ljudevit Gaj, Krapina
2. nagrada: Luka Kiš – 7. r., OŠ Đuro Ester, Koprivnica

 

SREDNJA ŠKOLA

Vrijeme prije sunca

1. nagrada: Barbara Bosanac – 2. r., Gimnazija Karlovac, Karlovac
2. nagrada: Valentina Buhin – 4. r., Druga gimnazija Varaždin, Varaždin
3. nagrada: Nina Beluhan – 3. r., V. gimnazija, Zagreb

Vjerujte mi, nisam klon

1. nagrada: Teodora Hublin – 1. r., Prva gimnazija Varaždin, Varaždin
2. nagrada: Bruno Tonković – 2. r., V. gimnazija, Zagreb
3. nagrada: Kaya Mary McConnell – 2. r., Klasična gimnazija, Zagreb